Produkt dnia
Special Two 1500mg 180tabl
Special Two 1500mg 180tabl
NOW
141,40 zł 140,99 zł
szt.
PARA FARM 85ml
PARA FARM 85ml
-
62,00 zł 49,99 zł
szt.
PARA FARM 30ml
PARA FARM 30ml
-
34,00 zł 29,99 zł
PARASINE PLUS
PARASINE PLUS
MITRA
77,20 zł
szt.
Herbata Pu-erh
Herbata Pu-erh
-
20,00 zł
L-karnozyna karnozyna 500mg 60kaps
L-karnozyna karnozyna 500mg 60kaps
Swanson
135,00 zł 135,00 zł
szt.
Filtry przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Spalacze tłuszczu

Zdrowe odchudzanie opiera się na zmianie stylu życia i wprowadzeniu zdrowej, zbilansowanej diety. Jednak sama dieta może nie wystarczyć, jeśli zależy nam na osiągnięciu szybkich rezultatów. Z pomocą przychodzą tzw. spalacze tłuszczu, czyli preparaty przyspieszające procesy spalania tkanki tłuszczowej. Preparaty spalające typu fat burner przynoszą najlepsze efekty, gdy są stosowane przez osoby prowadzące aktywny tryb życia – udowodniono, że zażycie spalacza tłuszczu na około 30 minut przed treningiem znacząco podnosi wydajność organizmu i stymuluje procesy spalania.

Preparaty wspomagające spalanie tłuszczu

Do najpopularniejszych spalaczy tłuszczu zaliczamy L-karnitynę, znaną również jako karnityna, witamina B11, witamina O, witamina T czy witamina Bt. Substancja ta naturalnie występuje w organizmie ludzkim, a jej głównym źródłem są produkty mięsne i mleczne. Do podstawowych zadań L-karnityny zaliczamy udział w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie dochodzi do ich przekształcenia w energię. Dzięki temu, że L-karnityna łączy się z kwasami tłuszczowymi, dochodzi do utworzenia acylokarnityny, która trafia do wnętrza mitochondriów. Następnym krokiem jest uwolnienie L-karnityny oraz powtórzenie procesu.

Szybsza redukcja tkanki tłuszczowej możliwa jest dzięki temu, że L-karnityna jako źródło energii wykorzystuje zapasy tłuszczu. Aby ten reduktor tłuszczu przyniósł oczekiwane efekty, przyjmowanie suplementy należy łączyć z regularną aktywnością fizyczną, która stymuluje przekształcanie tłuszczów zapasowych w energię.

Cudowne właściwości L-karnityny

Ten popularny spalacz tłuszczu przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, a równocześnie stymuluje wzrost tkanki mięśniowej, pod warunkiem, że osoba przyjmująca L-karnitynę prowadzi aktywny tryb życia. L-karnityna przyspiesza przemianę materii oraz procesy odchudzania i może stanowić uzupełnienie zdrowej diety. Preparaty z L-karnityną polecamy osobom na diecie odchudzającej, ćwiczącym rekreacyjnie oraz pracującym umysłowo. Suplementy z tym aminokwasem powinny również stosować osoby na diecie wegetariańskiej i wegańskiej, które nie przyjmują L-karnityny z pożywieniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl