Nałogi

Walka z nałogiem jest trudna i czasochłonna. Warto więc wspomagać swój organizm podczas rzucania nałogu, wybierając suplementy roślinne z naturalnych składników o udowodnionym działaniu. W naszej ofercie znajdziesz preparaty, które pomogą ci zwalczyć alkoholizm oraz uzależnienie od nikotyny. Sięgając po naturalny suplement, znacznie szybciej pokonasz nałóg i zapobiegniesz powrotowi do szkodliwego nawyku.

Jak zerwać z alkoholem i papierosami?

Alkoholizm i nikotynizm zaliczamy do chorób cywilizacyjnych, które cechują się wysoką śmiertelnością, mimo że nie są zakaźne. Zarówno w uzależnieniu od alkoholu, jak i od nikotyny, obserwujemy liczne mechanizmy mające wpływ na powstawanie nałogu. O nałogu mówimy wtedy, gdy dana osoba odczuwa przymus picia alkoholu lub palenia papierosów, jest uzależniona od niego w sposób psychiczny i fizyczny, regularnie zwiększa dawkę przyjmowanej używki i szkodzi zarówno sobie, jak i osobom znajdującym się w jej otoczeniu. Skuteczne leczenie alkoholizmu i nikotynizmu najczęściej odbywa się we współpracy z psychoterapeutą, który zna mechanizmy uzależnienia i pomaga zwalczyć nałóg. W łagodnych przypadkach oraz w celu zwiększenia skuteczności terapii warto sięgnąć po sprawdzone suplementy dla palaczy i alkoholików, które zawierają naturalne substancje hamujące chęć sięgnięcia po używkę.

Suplementy wspomagające walkę z nałogiem

Wśród naszych preparatów znajdziesz kapsułki zawierające ekstrakt z korzenia kudzu. Roślina ta, znana również jako opornik łatkowaty i Pueraria Lobata, wyróżnia się wysoką zawartością izoflawonów, które odpowiadają za ograniczenie potrzeby przyjmowania alkoholu lub nikotyny. Kudzu łagodzi skutki uboczne stosowania używek, regeneruje organizm i uzupełnia dietę w izoflawiny.

W naszej ofercie znajdziesz także kapsułki adresowane do nałogowych i biernych palaczy, które łagodzą negatywne skutki palenia tytoniu. W ich skład wchodzą witaminy, minerały i substancje odżywcze o udowodnionym działaniu, takie jak owoc Cayenne, kwas elagowy, witamina C, witamina E, cynk, selen, koenzym Q10 oraz ekstrakt z zielonej herbaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl