Produkt dnia
HERBATA  NING  HONG
HERBATA NING HONG
MERIDIAN
18,99 zł
szt.
Candida Support Plus 180 vCaps Nowfoods
Candida Support Plus 180 vCaps Nowfoods
NOW
95,20 zł 87,58 zł
szt.
Special Two 1500mg 180tabl Nowfoods
Special Two 1500mg 180tabl Nowfoods
NOW
141,40 zł 130,09 zł
szt.
PARA FARM 85ml
PARA FARM 85ml
-
62,00 zł
szt.
PARA FARM 30ml
PARA FARM 30ml
-
34,00 zł 29,99 zł
szt.
PARASINE PLUS
PARASINE PLUS
MITRA
77,20 zł
szt.
Herbata Pu-erh
Herbata Pu-erh
-
20,00 zł
szt.
SelenoExcell Selen 200mcg/60kaps Swanson
SelenoExcell Selen 200mcg/60kaps Swanson
Swanson
15,99 zł 14,39 zł
szt.
L-karnozyna karnozyna 500mg 60kaps Swanson
L-karnozyna karnozyna 500mg 60kaps Swanson
Swanson
135,00 zł 121,50 zł
szt.

Nałogi

Walka z nałogiem jest trudna i czasochłonna. Warto więc wspomagać swój organizm podczas rzucania nałogu, wybierając suplementy roślinne z naturalnych składników o udowodnionym działaniu. W naszej ofercie znajdziesz preparaty, które pomogą ci zwalczyć alkoholizm oraz uzależnienie od nikotyny. Sięgając po naturalny suplement, znacznie szybciej pokonasz nałóg i zapobiegniesz powrotowi do szkodliwego nawyku.

Jak zerwać z alkoholem i papierosami?

Alkoholizm i nikotynizm zaliczamy do chorób cywilizacyjnych, które cechują się wysoką śmiertelnością, mimo że nie są zakaźne. Zarówno w uzależnieniu od alkoholu, jak i od nikotyny, obserwujemy liczne mechanizmy mające wpływ na powstawanie nałogu. O nałogu mówimy wtedy, gdy dana osoba odczuwa przymus picia alkoholu lub palenia papierosów, jest uzależniona od niego w sposób psychiczny i fizyczny, regularnie zwiększa dawkę przyjmowanej używki i szkodzi zarówno sobie, jak i osobom znajdującym się w jej otoczeniu. Skuteczne leczenie alkoholizmu i nikotynizmu najczęściej odbywa się we współpracy z psychoterapeutą, który zna mechanizmy uzależnienia i pomaga zwalczyć nałóg. W łagodnych przypadkach oraz w celu zwiększenia skuteczności terapii warto sięgnąć po sprawdzone suplementy dla palaczy i alkoholików, które zawierają naturalne substancje hamujące chęć sięgnięcia po używkę.

Suplementy wspomagające walkę z nałogiem

Wśród naszych preparatów znajdziesz kapsułki zawierające ekstrakt z korzenia kudzu. Roślina ta, znana również jako opornik łatkowaty i Pueraria Lobata, wyróżnia się wysoką zawartością izoflawonów, które odpowiadają za ograniczenie potrzeby przyjmowania alkoholu lub nikotyny. Kudzu łagodzi skutki uboczne stosowania używek, regeneruje organizm i uzupełnia dietę w izoflawiny.

W naszej ofercie znajdziesz także kapsułki adresowane do nałogowych i biernych palaczy, które łagodzą negatywne skutki palenia tytoniu. W ich skład wchodzą witaminy, minerały i substancje odżywcze o udowodnionym działaniu, takie jak owoc Cayenne, kwas elagowy, witamina C, witamina E, cynk, selen, koenzym Q10 oraz ekstrakt z zielonej herbaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl