Filtry przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Węglowodany

Mówiąc o suplementach diety dla sportowców, najczęściej mamy na myśli różnego rodzaju odżywki białkowe. Warto jednak nie zapominać o węglowodanach, których suplementacja może skutecznie zwiększać możliwości wysiłkowe, wydłużać czas trwania treningu, a także wpływać pozytywnie na proces regeneracji. Wysokiej jakości preparaty zawierające zróżnicowane formy węglowodanów to prosty sposób na bonusowy zastrzyk energii i podarowanie sobie dodatkowych możliwości.

Wypróbuj węglowodany o przedłużonym uwalnianiu

Będące głównym źródłem energii dla mięśni szkieletowych węglowodany są niezbędne podczas intensywnego treningu. Ich niedobór utrudnia budowanie masy mięśniowej i wpływa negatywnie na wydolność, spowalnia też resyntezę glikogenu oraz wydłuża czas regeneracji. Pamiętaj, że trenując, musisz dostarczać organizmowi więcej węglowodanów niż osoba nieaktywna fizycznie. Nasze miksy węglowodanowe pomogą Ci w uzupełnieniu braków i zapewnieniu sobie wszystkich niezbędnych składników.

Znajdziesz u nas preparaty zawierające izomaltulozę, będącą węglowodanem o przedłużonym uwalnianiu. Składa się on z glukozy oraz fruktozy, a jego wyjątkowa budowa powoduje, że powoli uwalnia się do krwioobiegu, jest w pełni trawiony i wchłaniany. Wszystko to sprawia, że izomaltuloza okazuje się nieoceniona przy treningach wytrzymałościowych, ze względu na unikalne połączenie standardowej wartości kalorycznej z przedłużonym uwalnianiem. Proszek izomaltulozowy wystarczy zmieszać z wodą lub sokiem.

W sklepie Magia Zdrowia znajdziesz wysokiej jakości suplementy diety na bazie maltodekstryny. Ten węglowodan złożony pozyskiwany jest z niemodyfikowanej genetycznie kukurydzy. Jest łatwy do strawienia i dobrze przyswajalny, dzięki czemu możesz cieszyć się dodatkowym zastrzykiem energii zawsze, gdy tego potrzebujesz. Stosunkowo długie działanie pozwala na przedłużenie czasu treningu oraz zwiększenie wydajności — wreszcie możesz w pełni wykorzystać swój potencjał! Sprawdź nasze preparaty z maltodekstryną i wypróbuj je podczas wykonywania swojego planu treningowego.

Waxy Maize dla utrzymania energii mięśniowej

Wśród produktów dla sportowców nie mogło zabraknąć popularnej na całym świecie Waxy Maize, czyli skrobi kukurydzianej z kukurydzy Non-GMO, wyróżniającej się niezwykle wysoką zawartością amylopektyny. Powolne wchłanianie i łatwe przyswajanie amylopektyny, a następnie przekształcanie jej w glikogen to kluczowe zalety tego preparatu, dzięki któremu nie zabraknie Ci energii podczas treningu, a po treningu zapas glikogenu zostanie szybko uzupełniony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl