Bądź z nami na bieżąco:

Filtry przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Preparaty dla grup krwii

CALIVITA Vital B
CALIVITA Vital B
Producent: CALIVITA
Cena: 116,50 zł
szt.
zobacz więcej
CALIVITA Vital AB
CALIVITA Vital AB
Producent: CALIVITA
Cena: 116,50 zł
szt.
zobacz więcej
CALIVITA Vital A
CALIVITA Vital A
Producent: CALIVITA
Cena: 116,50 zł
szt.
zobacz więcej
CALIVITA Vital 0
CALIVITA Vital 0
Producent: CALIVITA
Cena: 116,50 zł
szt.
zobacz więcej

Teoria głosząca, że poszczególne grupy krwi różnią się między sobą zapotrzebowaniem na witaminy, minerały i składniki odżywcze, zyskuje coraz większe grono zwolenników. Dzięki dostępnym w sklepie Magia Zdrowia suplementom diety możesz dopasować zażywany preparat do swojej grupy krwi, przez co suplementacja będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb, a zatem bardziej skuteczna.

Różne grupy krwi, różne potrzeby

Każda grupa krwi rządzi się swoimi prawami. Okazuje się, że istnieją spore różnice pomiędzy osobami z poszczególnymi grupami krwi, dotyczące zwłaszcza zapotrzebowania na składniki odżywcze, witaminy oraz minerały. Oznacza to różne tempo metabolizmu i zapotrzebowanie dietetyczne, dlatego zaleca się stosowanie na co dzień diety dopasowanej do konkretnej grupy krwi. Jeżeli Twoja dieta nie jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, pojawić się mogą kłopoty trawienne, niedobory witamin i minerałów, a także problemy z tolerowaniem niektórych pokarmów.

Teoria bazuje na założeniu, że grupa krwi stanowi dziedzictwo po naszych przodkach, a ich styl życia i przyzwyczajenia żywieniowe nie pozostają bez wpływu na dzisiejsze predyspozycje zdrowotne oraz potrzeby organizmu. Ewolucyjnie najstarszą jest grupa krwi 0, a najmłodszą grupa AB.

Nasze preparaty dla grup krwi - dostosuj suplementację do potrzeb

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości preparaty zawierające niezbędne witaminy i minerały, starannie dopasowane do potrzeb poszczególnych grup krwi. W skład tych unikalnych kompleksów wchodzą także rośliny o prozdrowotnym działaniu, stanowiące wsparcie i niwelujące ryzyko rozwinięcia się różnych problemów zdrowotnych u konkretnych grup krwi. Znajdują się w nich również niezbędne substancje czynne, zwiększające skuteczność działania preparatu. Wygodna forma tabletki do połknięcia ułatwia codzienne zażywanie. Przekonaj się, że suplementacja zgodna z indywidualnymi potrzebami Twojego organizmu najszybciej uzupełni niedobory, doda energii i zapewni witalność oraz świetną odporność - wypróbuj nasze kompleksy witaminowo-mineralne dla swojej grupy krwi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl