Bądź z nami na bieżąco:

Witaminy dla wegan

Dieta wegetariańska oraz wegańska to dla wielu osób ważny element życia. Warto wiedzieć, że rezygnując ze spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego, możesz nadal korzystać z wysokiej jakości suplementów diety i dostarczać swojemu organizmowi niezbędne witaminy i minerały. Mamy dla Ciebie preparaty stworzone specjalnie z myślą o weganach!

Suplementy diety dla wegan bez substancji pochodzenia zwierzęcego

Dieta wegańska jest dla Ciebie bardzo ważna i nie chcesz z niej rezygnować podczas przyjmowania suplementów diety? W naszym sklepie Magia Zdrowia znajdziesz bogatą ofertę preparatów witaminowych i mineralnych wyprodukowanych bez użycia składników pochodzenia zwierzęcego. Możesz sięgnąć po nie bez obaw, że postąpisz niezgodnie ze swoimi przekonaniami lub przyzwyczajeniami żywieniowymi.

Mamy dla Ciebie witaminy B12, D3, B25 czy K2, a także żelazo, wapń, kompleks witamin i minerałów oraz enzymy z probiotykami i wegańskie kwasy omega 3. Dostępne są w kilku wygodnych formach - tabletki do połknięcia, tabletki pod język, tabletki do rozgryzienia lub kapsułki.

Preparaty dla wegan jako ważne uzupełnienie diety

Dieta wegetariańska czy wegańska może czasem wymagać uzupełnienia ewentualnych niedoborów pewnych niezbędnych witamin, minerałów czy innych składników. Dostępne w naszym sklepie preparaty stworzono specjalnie z myślą o osobach na diecie wykluczającej produkty zwierzęce, biorąc pod uwagę specyfikę ich odżywiania i najważniejsze potrzeby. Wegańskie kwasy omega 3 pozwalają zapobiegać niedoborom, podobnie jak łatwo przyswajalna witamina B12 w enzymatycznej formie. Warto też sięgnąć po starannie dopracowany zestaw enzymów i probiotyków, dostosowany do wymagań oraz potrzeb diety wegańskiej. Znajdują się w nim najważniejsze enzymy, których zadaniem jest trawienie oraz skutecznie wchłanianie tłuszczy, białka oraz węglowodanów. Dodatek aktywnych szczepów bakterii usprawnia trawienie i przyswajanie składników odżywczych - ze względu na częste braki tego typu bakterii w diecie wegańskiej, jest to prosty sposób na zadbanie o właściwą kondycję organizmu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl